Strona główna » IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek już 3 czerwca w Warszawie

IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek już 3 czerwca w Warszawie

przez Redakcja

3 czerwca 2023 roku w Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie odbędzie się Ogólnopolskie Forum Inwestorek. Wydarzenie poświęcone jest szybko rosnącej społeczności kobiet aktywnie inwestujących na rynku nieruchomości. To już czwarta edycja forum, w którym weźmie udział ponad 200 kobiet.

 Podczas konferencji na scenie wystąpi kilkunastu prelegentów. Wśród nich znajdą się m.in. inwestorki, pośredniczki, trenerki technik sprzedaży, deweloperzy oraz radcy prawni. Opowiedzą oni m.in. o tym, jak skutecznie inwestować i pomnażać kapitał dzięki nieruchomościom, jakie trendy panują na rynku najmu, które elementy są kluczowe w obrocie nieruchomościami, a także, dlaczego warto inwestować w domy i mieszkania m.in. w Hiszpanii czy na Dominikanie. Poza tym uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji dotyczących inwestycji m.in. w metale szlachetne, rynki kapitałowe czy farmy fotowoltaiczne.

Ideą Forum jest zrzeszenie w jednym miejscu zarówno wytrawnych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek bezpośrednio związanych z branżą, w celu wymiany kontaktów, wzajemnej inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy –  mówi Olga Marciniak, jedna z organizatorek wydarzenia. – Hasłem przewodnim są oczywiście nieruchomości, ale uczestniczki to przede wszystkim niesamowite, silne kobiety, które inwestują w siebie, co świetnie pokazały poprzednie edycje naszego wydarzenia – dodaje.

Organizatorem konferencji jest portal Inwestorki.pl, którego właścicielkami są Olga Marciniak oraz Katarzyna Dziubałka. Patronatem medialnym konferencją objął m.in. portal RynekPierwotny.pl, magazyn Strefa Nieruchomości, Comparic.pl, Fashionbiznes.pl, Inwestorrealestateexpert.pl, Portfelpolaka.pl, Targi Mieszkań i Domów oraz agencja Prime Time PR.

Więcej informacji na temat konferencji na stronie: https://www.inwestorki.pl/forum/.

Powiązane artykuły