Home Mieszkania Resi4Rent rozpycha się we Wrocławiu

Resi4Rent rozpycha się we Wrocławiu

przez Aleksander

Wrocławianie polubili najem instytucjonalny. Mniej niż rok od oddania do użytkowania, pierwsze budynki projektu Resi4Rent Wrocław Rychtalska są wynajęte w 95 procentach, a nowo otwarty kompleks przy ulicy Mieszczańskiej w 50 procentach. Łącznie we wrocławskich budynkach Resi4Rent znajduje się ponad 570 komfortowych mieszkań do wynajęcia.

W niecały rok od otwarcia pierwszej inwestycji Resi4Rent Wrocław Rychtalska, w kwietniu tego roku firma rozpoczęła wynajem kolejnego wrocławskiego projektu – przy ulicy Mieszczańskiej. W ofercie Resi4Rent wszystkie mieszkania są w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Każdy lokal wyposażony jest w stałą zabudowę, sprzęt AGD oraz wszystkie niezbędne meble.

Nasze wrocławskie budynki wyróżnia świetna lokalizacja z wygodnym i szybkim dojazdem do centrum. Mieszkania urządzone są w sposób komfortowy i jednocześnie elastyczny: każdy może znaleźć lokal dostosowany do swoich potrzeb. Co istotne dla naszych klientów, jesteśmy właścicielem wynajmowanych mieszkań i dlatego możemy zapewnić im odpowiedni standard, bez pośredników i ukrytych kosztów – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Łącznie w ofercie Resi4Rent znajduje się już blisko 800 mieszkań we Wrocławiu i Łodzi. Już w sierpniu ruszy wynajem kolejnych 450 lokali zlokalizowanych w stołecznych Browarach Warszawskich, rewitalizowanym kwartale ulic Grzybowska, Krochmalna, Wronia i Chłodna.

Zainteresowanie i tempo wynajmu naszych budynków we Wrocławiu i Łodzi, pokazuje jak duży jest potencjał rynku najmu instytucjonalnego w Polsce. Napędza nas to do powiększania oferty o kolejne obiekty i kolejne miasta. W budowie mamy blisko 1 600 mieszkań, a do 2023 roku planujemy mieć w ofercie 7 500 lokali. Już niedługo wystartujemy z naszym pierwszym warszawskim projektem, ale w planach mamy także obiekty Resi4Rent w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie – dodaje Sławomir Imianowski.

Oferta Resi4Rent nieustannie się powiększa o nowe miasta i projekty. W związku z rozwojem firmy, najemcy będą mieli możliwość zamiany mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji. To rozwiązanie może przede wszystkim przyciągnąć pracowników zatrudnionych przy krótszych projektach, którzy co kilka miesięcy przenoszą się do innego miasta.

Resi4Rent ma obecnie sześć projektów w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania. Docelowo, za 2-3 lata firma będzie oferować 7 500 mieszkań w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Za planowanie, projektowanie i realizację inwestycji odpowiada Echo Investment, jeden z najważniejszych deweloperów w Polsce, który posiada również 30 procent udziałów w Resi4Rent. Drugim udziałowcem jest uznany, globalny fundusz inwestycyjny (70 procent), reprezentowany przez Griffin Real Estate.

Powiązane artykuły