Strona główna » Tłumy na koncercie z okazji rozbudowy Nowych Bielaw

Tłumy na koncercie z okazji rozbudowy Nowych Bielaw

przez Redakcja

Centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu świętowało zakończenie rozbudowy. W piątek, 1 września, na parkingu przed obiektem odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego – jednego z najpopularniejszych piosenkarzy, autora siedmiu płyt studyjnych, znanego szerszej publiczności m.in. z programu „The Voice Kids”.

Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców Torunia i okolic, wśród których nie zabrakło fanów gwiazdora z całego regionu. Jak podaje organizator, pod względem frekwencji była to największa tego typu impreza, którą zorganizowano w tym obiekcie, chociaż nie tylko koncert przyciągnął do Nowych Bielaw.

Dla centrum handlowego stał się on okazją do tego, aby przypomnieć o zmianach, jakie tu ostatnio zaszły. Tylko w ciągu ostatniego roku przy obiekcie powstały dwa nowe parki handlowe, które razem z istniejącym centrum handlowym, stworzyły nowoczesny i największy w Toruniu kompleks convenience.

W efekcie rozbudowy, odwiedzający Nowe Bielawy zyskali aż 6 wielkopowierzchniowych sklepów, tak popularnych i lubianych marek, jak: Sinsay, Action, TEDi, Neonet, Maxi Zoo czy Komfort. Nowości pojawiły się także w istniejącym od lat obiekcie, tu w ostatnich dniach zadebiutował m.in. Smyk.

Znacznie szerszą ofertę Nowych Bielaw odwiedzający wydarzenie mogli poznać nie tylko dzięki koncertowi, ale także za sprawą akcji promocyjnych i rabatowych, jakie zorganizowano w kilkudziesięciu sklepach całego kompleksu.

Piątkowe wydarzenie było prawdziwym muzycznym show, które przyciągnęło tłumy wielbicieli Dawida Kwiatkowskiego, jak również muzyki na żywo. Tłumów nie zabrakło także w sklepach, co cieszy najemców. Tego dnia nasze centrum odnotowało aż trzykrotnie wyższy footfall. To duży sukces imprezy, która przełożyła się też na ruch w sklepach – mówi Marta Drzewiecka, Director w Greenman Poland.

Powiązane artykuły