Strona główna » Trzy nowe marki w Porcie Łódź

Trzy nowe marki w Porcie Łódź

przez Redakcja

Potfolio łódzkiego centrum handlowego, należącego do Ingka Centres, zwiększyło się o kolejne marki. Do grona najemców Portu Łódź dołączyły dwa salony jubilerskie Lilou i OCH! Jubiler oraz niszowa perfumeria Sillage.

 Jubilerską ofertę Portu Łódź powiększyły ostatnio dwie kolejne marki – Lilou oraz OCH! Jubiler. Marka Lilou zajęła w Porcie Łódź blisko 90 metrów kwadratowych powierzchni. Swoim klientom oferuje autorską biżuterię z możliwością personalizacji i wykonania osobistego grawerunku. Założycielką Lilou jest Magdalena Mousson – Lestang, która w 2008 roku uruchomiła sklep internetowy marki. Pierwszy stacjonarny butik Lilou pojawił się w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej, obecnie marka posiada 43 butiki w trzech krajach: 40 w Polsce, 2 w Niemczech oraz 1 we Francji, w Paryżu przy prestiżowym bulwarze Saint Germain. Z kolei OCH! Jubiler! wynajął w Porcie Łódź blisko 40 metrów kwadratowych powierzchni. Rodzinna marka, która powstała w 1995 roku jako Opiume od czterech lat funkcjonuje pod nową nazwą OCH! Jubiler. Marka oferuje klientom unikalne wzory obrączek ślubnych oraz biżuterii. W salonie znaleźć można zarówno klasyczne kolekcje, jak również te o nowoczesnym i intrygującym designie. Na terenie Portu Łódź swoje lokale posiadają także salony jubilerskie Apart, W.Kruk, Domańscy, Yes, Pandora oraz Dom Jubilerski A&A.

Do grona najemców Portu Łódź dołączyła też niszowa perfumeria Sillage, która w łódzkim centrum zajęła powierzchnię blisko 70 metrów kwadratowych. Założycielką perfumerii Sillage jest influancerka znana pod nickiem AROMA, stylistka zapachowa z 18. letnim doświadczeniem i pasjonatka zapachów. W ofercie Sillage znajdziemy takie perfumy jak Tiziana Terenzi, Montale, Cadele, czy też Brecourt, a także wiele innych cenionych marek ekskluzywnych perfum niszowych specjalnie wyselekcjonowanych przez właścicielkę i sprowadzonych z różnych części świata.

Powiązane artykuły