Strona główna » Papiernik by Empik w Galerii Zaspa

Papiernik by Empik w Galerii Zaspa

przez Redakcja

Do gdańskiej Galerii Zaspa należącej do Grupy Capital Park dołączy nowy najemca – Papiernik by Empik – sieć salonów papierniczych należąca do Empiku. Nowy lokator zajął w centrum handlowym blisko 124 metrów kwadratowych powierzchni.

Papiernik by Empik to polska marka salonów papierniczych stworzona dla kreatywnych twórców w każdym wieku. W 10 miastach w Polsce znajduje się w sumie 27 sklepów. Papiernik by Empik w gdańskiej Galerii Zaspa jest już trzecią lokalizacją w tym mieście.

W salonie Papiernik by Empik klienci mają do dyspozycji szeroki wybór wysokiej jakości artykułów papierniczych, szkolnych i biurowych, takich jak zeszyty, piórniki, długopisy czy plecaki. Znajduje się tu także bogaty asortyment produktów potrzebnych do malowania i tworzenia, m.in. farby, pędzle, kredki, pastele, masy plastyczne, a nawet slime. W sklepie nie brakuje także wszelkiego rodzaju zabawek – od pluszaków i przytulanek po gry planszowe i łamigłówki oraz książek, dlatego znajdziemy tu zarówno bestsellery sprzed lat, jak i najświeższe książkowe premiery.

Dodatkowo, klienci salonu mają możliwość odbioru paczek z Empik.com i Empik foto. Sklep można także odwiedzać z czworonożnym przyjacielem. Wszystkie salony Papiernik by Empik są przyjazne dla zwierząt.

Powiązane artykuły