Strona główna » iOkulary.pl zadebiutują w Nowych Bielawach

iOkulary.pl zadebiutują w Nowych Bielawach

przez Redakcja

Nowe Bielawy wzbogacają swoją ofertę w segmencie zdrowia i urody. Dział leasingu toruńskiego centrum handlowego podpisał właśnie umowę najmu z marką iOkulary.pl. W jej rezultacie w obiekcie powstanie pierwszy w Toruniu sklep stacjonarny tego sklepu internetowego.

W asortymencie iOkulary.pl znaleźć będzie można zarówno okulary korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne. Nie zabraknie także soczewek kontaktowych i akcesoriów. Wśród dostępnych tu marek pojawią się tak znane światowe brandy jak m.in. Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani, Ray Ban czy Vogue.

Nowe Bielawy mają za sobą intensywny sezon leasingowy, który zaowocował nie tylko otwarciem trzech nowych sklepów w powstałym właśnie parku handlowym i debiutem Wakacje.pl, ale także umową najmu z siecią Smyk i licznymi prolongatami m.in. z Jysk. Teraz do tej listy dopisujemy kolejny leasingowy sukces, jakim jest umowa z iOkulary.pl. To dynamicznie rozwijający się sklep internetowy, który tworzy także własną sieć sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Propozycja, z jaką do centrum handlowego wejdzie marka, dopełni naszą ofertę, stworzy także nowe i atrakcyjne miejsce dla osób, które poszukują markowych okularów, ale także profesjonalnej porady przy ich doborze – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Greenman Poland.

Jak zapewniają przedstawiciele iOkulary.pl, nowy sklep ma wyróżnić przede wszystkim szeroka gama wzorów opraw – od prostych kształtów dla osób lubiących klasykę po nietypowe i nieszablonowe wzory. Także ceny mają być wyróżnikiem. W sklepie stacjonarnym iOkulary.pl będzie można znaleźć najniższe na rynku.

Ponadto odwiedzający lokal będą mogli skorzystać z usług: badania wzroku wykonywanego przez optometrystę, a także profesjonalnego doboru opraw i szkieł korekcyjnych. Regularnie mają tu także odbywać się dni bezpłatnych badań wzroku oraz wydarzenia, w czasie których klienci będą mogli zasięgnąć porad stylisty przy doborze okularów.

W tworzeniu oferty Nowych Bielaw skupiamy się obecnie na tych segmentach, które mają największy potencjał profootfallowy, sięgając przy tym do współpracy z markami, które zapewnią obiektowi dalszy rozwój, ale także czynią jego ofertę kompletną i kompaktową. iOkulary.p idealnie wpisują się w tę strategię, chociażby ze względu na szeroki asortyment, w którym pojawiają się oprawki znanych domów mody, ale także fakt, że jest to marka omnichannelowa, wykorzystująca różne kanały sprzedaży – dodaje. Duże nadzieje w związku z planowanym otwarciem mają także przedstawiciele najemcy.- mówi Karolina Nitowska.

iOkulary.pl to już trzeci salon optyczny w ofercie Nowych Bielaw. Działa tutaj także Vision Express i Kodano Optyk.

Zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu stacjonarnego w Nowych Bielawach z powodu szybkiego rozwoju obiektu. Wierzymy, że dostępność tylu ciekawych sklepów w jednym miejscu dodatkowo przyciągnie klientów, którzy będą chcieli zadbać o wzrok, korzystając z fachowej pomocy personelu. Otwarcie salonu jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej sieci salonów stacjonarnych, posiadamy dobrze prosperujący sklep internetowy, a sieć salonów jest niezbędnym dopełnieniem – mówi Arkadiusz Fras, założyciel firmy iOkulary.pl.

W ofercie zdrowia i urody kupujący mogą znaleźć natomiast 9 marek, w tym Douglas, Rossmann, Inglot, Ziaja, Apteka DOZ czy AVON. Otwarcie iOkulary.pl zaplanowano na przełom sierpnia i września tego roku.

 

Powiązane artykuły