Strona główna » Pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Neo Natolin sprzedany w 50 procentach

Pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Neo Natolin sprzedany w 50 procentach

przez Redakcja

Firma Real Management SA podpisała umowy na sprzedaż 42, czyli połowy lokali mieszkalnych, realizowanych w ramach pierwszego etapu osiedla Neo Natolin. Budynki zostaną oddane do użytkowania w trzecim kwartale 2024 roku. Docelowo inwestycja obejmie ponad 200 jednostek mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej oraz bogate tereny rekreacyjne.

Neo Natolin, wysokiej klasy osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w warszawskim Wilanowie, spotyka się z coraz większym zainteresowaniem klientów. W pierwszym etapie tego projektu realizowane są 84 domy. Połowa z nich została już zarezerwowana umowami deweloperskimi, które Real Management SA zaczął podpisywać z klientami około 4 miesiące temu.

Cieszy nas duże zainteresowanie naszą inwestycją w Wilanowie oraz postępy prac na jej budowie. Roboty żelbetowe zmierzają już ku końcowi, a te dotyczące stawiania ścian wewnętrznych wraz z konstrukcjami dachu są w pełni zaawansowane. W pierwszych budynkach wykonano już także montaż stolarki okiennej oraz rozpoczęto montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych. Wszystko przebiega zgodnie z założonym homogramem – mówi Marcin Malka, Prezes Zarządu Real Management SA.

Neo Natolin wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy będą połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z lokali mieszkalnych będzie posiadał działkę o powierzchni od około 580 metrów kwadratowych do 990 metrów kwadratowych, a 70 procent powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Inwestycja, w której znajdą się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.

W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego  zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracowania APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Inwestycja Neo Natolin jest trzecim projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej.

Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami.

Powiązane artykuły