Strona główna » Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości

Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości

przez Redakcja

W dobie kryzysu i zmieniającego się otoczenia dostęp do wiedzy ekspertów oraz budowanie relacji w gronie doświadczonych inwestorów mogą zadecydować o sukcesie inwestycji w nieruchomości. Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości to wydarzenie dające dostęp do ekskluzywnej wiedzy pozwalającej nadążyć za zamianami. Portal InfoProperty.pl jest jedyn z patronów medialnych tego wydarzenia.

16 września w hotelu Airport w Warszawie odbędzie się konferencja Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości. Organizator konferencji, Kuba Karliński, za cel postawił sobie podniesienie kompetencji uczestników i wniesienie nowego spojrzenia na to, co dzieje się aktualnie na rynku. To wyjątkowe wydarzenie w branży, gdzie w jednym miejscu spotkają się eksperci ze świata nieruchomości oraz praktycy inwestowania, aby wymienić się doświadczeniami i kontaktami. Zaproszeni do współtworzenia prelegenci to osoby świadome, że rozwój, wiedza i kontakty to kluczowe czynniki skutecznego inwestowania. Bilety na konferencję oraz pełne informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie inwestorium.pl.

Podczas konferencji prelegenci podejmą ważne aktualnie tematy i przedstawią swoje spojrzenie na różne aspekty rynku. W trakcie wystąpień poruszony zostanie temat inwestycji w niepewnych czasach. Nie zabraknie również cieszącego się dużą popularnością: szerokiego spojrzenia na inwestycje za granicą (m.in. w Hiszpanii oraz Dominikanie). Słuchacze będą mieli okazję poznać skuteczne i mniej znane sposoby na wynajem nieruchomości oraz dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w negocjowaniu transakcji. Wśród tematów omówionych znajdą się również niezbędne kwestie podatkowe związane z inwestycjami w nieruchomości. Znani eksperci przedstawią swoje doświadczenia deweloperskie, w tym sposoby pozyskiwania finansowania od inwestorów oraz wykorzystywania szans na rynku. Na konferencji nie zabraknie panelu dyskusyjnego, podczas którego zostaną przedyskutowane różne sposoby wykorzystywania szans i unikania ryzyka w inwestycjach nieruchomościowych.

Na Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości wystąpią uznane osobistości ze świata nieruchomości:

 • Marek Zmysłowski – inwestor i założyciel Samana Group budującej miasteczko na Dominikanie;
 • Elżbieta Liberda – radca prawny i znany szkoleniowiec;
 • Grzegorz Grabowski – założyciel i współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl;
 • Mariusz Stężały – inwestor, przedsiębiorca i szkoleniowiec specjalizujący się w kwaterach pracowniczych;
 • Dawid Gutkowski – przedsiębiorca, deweloper, inwestor i właściciel biura nieruchomości działającego m.in. w Hiszpanii;
 • Jerzy Sempowicz – specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek, prowadzący szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości;
 • Marcin Matusiak – opiekun Inwestora na Rynku Nieruchomości z bogatym doświadczeniem w inwestowaniu
 • Kuba Karliński – przedsiębiorca, deweloper, autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, autor podcastu Inwestorium.
 • Katarzynka Kuniewicz – ekonomistka, ekspertka specjalizująca się w zagadnieniach rynku mieszkaniowego w Polsce.
 • Robert Kuliga – inwestor, przedsiębiorca, autor podcastu o inwestowaniu w nieruchomości Super Deal.
 • Adrian Hołub – siedemnastoletni praktyk, niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, wykładowca akademicki na państwowych uczelniach wyższych. Inwestor nieruchomości, członek zarządu Geodetic Sp. z o. o.

Po wypełnionej po brzegi części merytorycznej uczestnicy wezmą udział w wieczornej kolacji połączonej z bankietem, gdzie będą mogli kontynuować rozmowy i nawiązać kontakty z innymi inwestorami w mniej formalnej atmosferze. Dodatkowo, istnieje także możliwość odbycia spotkania mentoringowego oraz wystawienia stoiska.

Warto zauważyć, że aktualnie trwa promocja cenowa, która obowiązuje do końca sierpnia 2023 roku. Dlatego też, osoby, które planują uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu zachęcamy do szybszej rezerwacji i zakupu biletu w korzystnej cenie na stronie inwestorium.pl.

Powiązane artykuły