Home Biura Łódzki React osiągnął wiechę

Łódzki React osiągnął wiechę

przez Aleksander

Blisko rok od wbicia pierwszej łopaty pod budowę łódzkiego biurowca React, Echo Investment świętuje zakończenie kolejnego etapu realizacji. Siedmiokondygnacyjny budynek osiągnął docelową wysokość 25 metrów. Zamknięcie prac przy konstrukcji budynku potwierdza symboliczna wiecha, która zawisła na szczycie budynku.

Budowa łódzkiego biurowca React idzie zgodnie z założonym harmonogramem. Blisko rok od rozpoczęcia realizacji budynek osiągnął docelową wysokość siódmej kondygnacji.

Obecnie zostały zakończone prace związane z wykonaniem konstrukcji żelbetowej budynku. Trwają prace elewacyjne i montaż okien, wkrótce rozpoczniemy również montaż okładziny z płyt kompozytowych. Wewnątrz budynku prowadzimy prace instalacyjne. Przed nami wykonanie docelowego zagospodarowania terenu oraz prace wykończeniowe w budynku – relacjonuje Ewa Wójcik, project manager w dziale biur Echo Investment.

Pierwszy etap kompleksu biurowego React wprowadzi na łódzki rynek biurowy blisko 15 000 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni. Wyróżnikiem budynku będzie reprezentacyjna, dwupoziomowa część wejściowa z recepcją i strefą chillout. Na antresoli znajdzie się bar kawowy, a w najbliższym otoczeniu – strefa dla integracji i wypoczynku. W projekcie znalazło się miejsce między innymi na kantynę z własnym ogródkiem oraz specjalną przestrzeń, w której będzie można oglądać filmy. Za projekt odpowiada biuro architektoniczne Litoborski+Marciniak.

React to bezpieczna i zdrowa przestrzeń do pracy. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, które wprowadzamy do układu wentylacyjnego, zadbamy o jakość powietrza w budynku. Natomiast już po zakończeniu realizacji w życie wdrożymy procedury, które spowodują, że użytkownicy tej przestrzeni będą mogli się czuć bezpiecznie. Kolejnym atutem tej inwestycji jest jej lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta – alei Piłsudskiego. Firmy, które decydują się na lokalizację swoich siedzib w naszym biurowcu będą korzystać z wielu dodatkowych udogodnień. Przygotowaliśmy, między innymi punkty usługowe i przestrzeń coworkingową – mówi Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalna w dziale biur Echo Investment.

Pierwsi najemcy rozpoczną tu prace w drugim kwartale 2021 roku. Docelowo na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ulicą Kilińskiego Echo Investment zrealizuje kompleks biurowy o łącznej powierzchni blisko 50 000 metrów kwadratowych.

Echo Investment nie zwalnia tempa. W kwietniu deweloper zakończył budowę Biur przy Willi w miastotwórczym projekcie Browary Warszawskie. Zaawansowane prace prowadzone są także przy drugim etapie katowickiego Face2Face Business Campus oraz warszawskiego Mojego Miejsca II. Wkrótce poziom zero osiągnie wrocławski MidPoint71, a do pierwszego etapu West 4 Business Hub najemcy wprowadzą się już w sierpniu.

Powiązane artykuły