Home Biura ACN przenosi się do Carbon Tower

ACN przenosi się do Carbon Tower

przez admin

Międzynarodowa firma ACN, lider w dostawie usług telekomunikacyjnych, dołączy do grona najemców wrocławskiego projektu Cavatina Holding – Carbon Tower. Nowa siedziba polskiego oddziału zajmie całą powierzchnię dziesiątego piętra z doskonałym widokiem na panoramę miasta.

ACN przeniesie swoje biuro we Wrocławiu do biurowca Carbon Tower przy ulicy Fabrycznej 6, zajmując powierzchnię ponad 1 500 metrów kwadratowych. W nowym miejscu będzie pracować ponad 150 osób, a wraz z rozwojem działalności firmy w Polsce planowe są kolejne zatrudnienia. Dlatego, tak istotna była kwestia pozyskania funkcjonalnej i elastycznej przestrzeni biurowej, pozwalającej na poszerzenie zespołu.

Początki ACN sięgają 1993 roku, kiedy to czterech amerykańskich przedsiębiorców: G. Provenzano, R. Stevanovski, T. Cupisz i M. Cupisz z bogatym doświadczeniem w branży sprzedaży bezpośredniej postanowiło założyć własny biznes o wysokim standardzie obsługi klienta i z transparentnymi zasadami etycznymi. Pierwotnie, firma była znana jako diler usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, jednak z czasem stała się międzynarodową korporacją i największym bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych, energii, internetu i telewizji na świecie.

Niezwykle cieszymy się z wyboru biurowca Carbon Tower na siedzibę firmy ACN we Wrocławiu. Oferowana przestrzeń biurowa została zaprojektowana tak, aby spełniać najwyższe oczekiwania klienta, a zarazem zaspakajać jego indywidualne potrzeby. Decyzja o relokacji biura do naszego obiektu to wyraz zaufania ze strony Klienta i motywacja do kolejnych inwestycji na lokalnym rynku nieruchomości. – mówi Klaudiusz Pomykała, dyrektor do spraw komercjalizacji w Cavatina Holding.

Piętnastokondygnacyjny budynek Carbon Tower zlokalizowany jest w sercu biznesowej dzielnicy Wrocławia i zapewnia swoim użytkownikom bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej. Obiekt został oddany do użytkowania w 2019 roku, dostarczając tym samym ponad 19 000 metrów kwadratowych wysokiej klasy powierzchni na wrocławski rynek biurowy. Szklany biurowiec o oryginalnym kształcie bryły posiada rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz liczne udogodnienia dla najemców, między innymi kantynę, przedszkole, powierzchnię coworkingową Quickwork, placówkę medyczną.

ACN wprowadzi się do nowego biura na początku sierpnia bieżącego roku. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Nuvalu.

Naszemu klientowi zależało, aby wraz ze zmianą siedziby we Wrocławiu, istotnie poprawić komfort i warunki codziennej pracy. Firma ACN kierowała się przede wszystkim pozyskaniem funkcjonalnej i elastycznej przestrzeni biurowej, pozwalającej na poszerzenie zespołu.

Biurowiec Carbon Tower z pewnością spełni wszystkie wymagania nowego najemcy. Lokalizacja w zachodniej, biznesowej części Wrocławia oraz udogodnienia, takie jak przeszklone elewacje i liczne usługi w obiekcie, w tym medyczne i gastronomiczne, to atuty, które mamy nadzieję docenią pracownicy firmy. Jest nam miło, że mogliśmy doradzać ACN przy tak ważnej decyzji, jaką jest zmiana siedziby oddziału we Wrocławiu. – podkreśla Daria Dudek, Head of Wrocław Office, Nuvalu Polska.

Powiązane artykuły